מקומות למסיבה פרטית

מקום למסיבות פרטיות

נו בא לכם לבלות במקום פרטי שמושכר ללילה רק בשבילכם. יש לופט וילה בתל אביב למסיבות פרטיות במיוחד, שם אף אחד לא יפריע לכם, זאת אומרת אפשר לארגן כל מסיבה שיש לכם בפנטזיות. המקום נמצא באיזור תעשייה, בשביל לא להתעסק עם שכנים, אבל זה שווה והאיבזור של קריוקי, מערכת מוסיקה וכו עונה על כל הדרישות. חוץ מזה יש מקום לעשות על האש ובריכה. בתמונות רואים הכל. לא לשכוח לצור קשר לקביעת ביקור כדי לשריין. צלצלו 0544696901. 

 

לדוגמה אני מציעה לבקר דווקא פה כי פשוט אין מקומות במרכז הארץ שעומדים בקו אחד מבחינת הרמה ואיבזור עם הוילה לופט הזה. למה? כי קודם כל בחלל זה לא קיימות הגבלות זמן. בעלת הבית תמיד הולכת לקראת כל הבקשות של לקוח, אם חסר משהו: פחם, קריוקי, לחבר מוזיקה, להאריך את הזמן השהייה, להביא שתיה ברגע שנגמר לכם, להזמין אטרקציות, בידור או להסביר איך להגיע למועדונים הקרובים לאחר שביליתם, רקדתם, שרתם ובא לכם לטייל בטיילת של תל אביב. 

 

בכלל כל הסיפור הזה מתאים למסיבות רווקים ורווקות אבל הרבה פעמים אנשים רוצים לחגוג מסיבה פרטית לפי הנושא שהם בוחרים, עם תלבושות, עיצובים מיוחדים ועוד כל מיני דברים שיוצרים אווירה מקורית שאי אפשר לעשות במקומות הרגילים כבו אולם אירועים, מסעדה או בית קפה. וכאן כבר בכל מוכן לאירוע - סלון ענק, חדרים למנוחה, גג פתוח, מטבח, זקוזי, כלים, ציוד וכל מה שנדרש כדי לארגן מסיבות סגירות. צצו לכם הרבה שאלות? תתקשרו או תכתבו לדואר אלקטרוני:

vilatelaviv@gmail.com

 

מקומות עם בריכה למסיבות פרטיות

מי שאהב להתפנק בגג בגקוזי יבוא וישאר לא רק לכל הלילה אלא ליומיים. וזה ממש אפשרי כאן.

© 2012 Vilatelaviv